Apps firmy Zetnets

Apps firmy Zetnets to App Niderlandzki w praktyce czyli aplikacja do nauki języka niderlandzkiego w języku polskim, która zawiera plan nauki języka niderlandzkiego w trzech krokach. Uczysz się od podstaw do pełnej komunikacji. Do aplikacji dodawane są regularnie nowe słówka do nauki, dialogi i potrzebne materiały. Cena miesięczna aplikacji to 4,99 euro. Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.zetnets&hl=pl&pli=1

Google play store app Niderlandzki w praktyce
app Niderlandzki w praktyce

App Niderlandzki w praktyce w Google Play

App Niderlandzki w praktyce w Google Play można pobrać i uczyć się na telefonie, tablecie, laptopie lub komputerze. Co zawiera aplikacja?

Firma Zetnets

Firma Zetnets zajmuje się marketingiem, promocją i reklamą dla firm w Polsce i w Europie, gdzie możesz dodać swoje ogłoszenie lub wybrać jedną z usług dla swojej firmy. Na stronach firmy Zetnets możesz również dodać swoją reklamę (zdjęcie) jak i również baner reklamowy. Na tej stronie i na wszystkich stronach firmy Zetnets nie ma mediów społecznościowych i komentarzy bo są już nikomu nie potrzebne.

Logo strony PL bez tla 1

zetnets.pl

Strona Zetnets należy do firmy Zetnets z Holandii, której właścicielem jest Polak Michał Kilian. Firma Zetnets jest w 100% polską firmą świadczącą usługi reklamowe i marketingowe. Siedziba firmy w Polsce znajduje się pod adresem Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa.

Ogłoszenia firmy Zetnets w Polsce

Logo www.beautifullbody.pl

Beutifullbody

Beautifullbody.pl to strona, gdzie znajdziesz informacje o treningu, diecie i ogłoszenia osób i firm zajmujących się usługami związanymi z fitnessem i zdrowiem. Na stronie znajdziesz porady dotyczące diety, ćwiczeń, treningów jak i również miejsca i kluby, gdzie możesz rozpocząć trening. Każda znajdzie coś dla siebie by powrócić do formy.

Ready to be

Ready to be

Readytobe.pl to strona gdzie znajdziesz to co najważniejsze dla każdego faceta o silnym charakterze i silnych przekonaniach, który nie czeka aż przyjdzie lato by zacząć trenować tylko to robi czyli dla wszystkich facetów, którzy zamiast oglądać piłkę nożną po prostu w nią grają. A jeśli zapomniałeś jak się to robi to na stronie readytobe.pl to znajdziesz.

logo www.pieknadlaciebie.pl

Piękna dla Ciebie

Pięknadlaciebie.pl to strona dla kobiet poświęcona pielęgnacji ciała i relaksu w wolnych chwilach, gdzie znajdziesz informacje na tematy, które Cię najbardziej interesują jak i również miejsca w których możesz zadbać o swoją urodę. Pamiętaj zatem, żeby być piękna nie tylko dla siebie ale również dla tej drugiej osoby, która mam nadzieję, że to docenia.

logo dancetonight.pl

Dance tonight

Witaj na stronie dancetonight.pl, gdzie znajdziesz informacje o muzyce, tańcu i ogłoszenia osób i firm zajmujących się usługami związanymi z organizacją imprez i tworzeniem muzyki. Na stronie znajdziesz muzykę do słuchania i osoby, które ją tworzą oraz kluby i lokale, gdzie możesz spędzić miło czas. Każdy znajdzie coś dla siebie by w weekend się rozerwać..

logo domoweremonty.pl

Domowe remonty

Witaj na stronie domoweremonty.pl, gdzie znajdziesz informacje o domowych remontach czyli ogłoszenia firm, które zajmują się domowymi remontami takimi jak remont łazienki czy kuchni, architekturą jak i również projektami z zakresu budowy domów i ogrodów. Tutaj również znajdziesz forum, na którym dowiesz się jak samodzielnie wykonać niektóre prace budowlane i zaprojektować dla siebie miejsce.

logo www.przedszkoledladziecka.pl

Przedszkole dla dziecka

Witaj na stronie przedszkoledladziecka.pl gdzie znajdziesz wile inspirujących pomysłów jak bawić się z dziećmi jak i również produktów, które rozwijają wyobraźnię dziecka. Na stronie znajdziesz przedszkola gdzie możesz zapisać swoje dziecko jak i również miejsca, które możesz odwiedzić i dobrze się bawić. Jeśli jest zabawa to tylko w jakiejś fajnej grupie i najlepiej na urodzinach.

logo www.mechanikwtwoimmiescie.pl

Mechanik w twoim mieście

Witaj na stronie mechanikwtwoimmieście.pl gdzie znajdziesz ogłoszenia osób i firm, które oferują usługi z zakresu obsługi i konserwacji samochodów osobowych takie jak mechanika samochodowa, wymiana oleju czy napełnienie klimatyzacji jak również czyszczenie auta. Tutaj również poczytasz więcej na temat trendów w motoryzacji jak i również o rozwoju aut elektrycznych w Polsce.

Logo wgiteflowers.pl

White flowers

Witaj na stronie whiteflowers.pl, gdzie znajdziesz produkty stworzone ręcznie przez osoby, które wykonują  je samodzielnie i chcą je zareklamować szerszej publiczności czyli talent w Twoich rękach. To jest również miejsce, gdzie możesz znaleźć unikalne produkty do domu i do ogrodu. Dlaczego te produkty są takie wyjątkowe? Gdyż zostały stworzone przez osoby o wyjątkowych talentach.

logo white redflower.pl

White red flower

Witaj na stronie whiteredflower.pl gdzie znajdziesz produkty stworzone ręcznie przez artystów zajmujących się sztuką czyli wszystkim co sprawia, że oddajemy się chwili zadumy i ciszy nad tym co widzimy lub podziwiany. Naturalnie każdy talent jest trochę jak kamień, który należy wyszlifować by nabrał kształt lecz czasami zdarza się, że w środku takiego kamienia znajdujemy coś więcej niż tylko talent. Czasami jest to zmysł postrzegania świata w inny sposób niż wszyscy robili to do tej pory, a czasami coś całkiem nowego i wzbudzającego zróżnicowane odczucia.

logo www.domkidlaptakow.pl

Domki dla ptaków

Witaj na stronie domkidlaptaków.pl gdzie znajdziesz osoby i firmy tworzące domki dla ptaków jak i również wiele innych potrzebnych leśnym zwierzętom produktów takich jak karmniki z jedzeniem dla naszych leśnych przyjaciół. Tutaj również znajdziesz więcej informacji na temat leśnych zwierząt występujących w Polsce i jak należy je chronić by ich populacja przetrwała kolejne lata i by nasze dzieci mogły je jeszcze zobaczyć. Naturalnie oprócz leśnych zwierząt występują jeszcze inni mali przyjaciele tacy jak pszczoły, które daj przepyszny miód.

logo ecowet.pl

Ecowet

Witaj na stronie Ecowet.pl gdzie znajdziesz informacje o ekologii i ekologicznym trybem życia. Na stronie znajdziesz ekologiczne produkty i firmy zajmujące się wspieraniem ekologicznego trybu życia. Ekologia i ekologiczne produkty to przyszłość, którą należy wspierać i doceniać. Ekologiczne produkty to produkty, które można łatwo zrecyklingować  ale również wielokrotnie użyć jak to było dawno temu. Teraz wracając do tych czasów odkrywamy na nowo cel jakim jest ekologia i ochrona naszej planety. I to jest możliwe jeśli tylko będziemy chcieli to razem zrobić.

logo www.niderlandzkiwpraktyce.pl

Niderlandzki w praktyce

Niderlandzkiwpraktyce.pl to strona gdzie nauczysz się języka niderlandzkiego w języku polskim. Na stronie znajdują się lekcje wideo z wymową w języku polskim i niderlandzkim gdzie nauczyciel dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia z zakresu podstaw i gramatyki języka niderlandzkiego. Naturalnie jeśli chcesz możesz również zakupić materiały do nauki języka niderlandzkiego w formacie pdf wraz z ćwiczeniami by utrwalać poznany materiał na lekcji. Książki jak i ćwiczenia możesz zakupić na stronie holenderskiodpodstaw.pl jak i również odwiedzić kanał YouTube.

nauka niderlandzkiego

Nauka niderlandzkiego

Witaj na stronie naukaniderlandzkiego.pl gdzie znajdziesz najnowsze informacji na temat życia w Holandii i jak sobie radzić w tym kraju. Tutaj znajdziesz również więcej informacji na temat nauki języka niderlandzkiego, jak rozliczyć się z podatku za darmo w Holandii lub przeczytasz jak znaleźć pracę w tym kraju. Na stronie znajdują się praktyczne informacje na temat kultury i zwyczajów tego małego lecz bardzo zróżnicowanego kraju, który posiada wiele miejsc wartych odwiedzenia. 

24

Holenderski od podstaw

Witaj na stronie holenderskiodpodstaw.pl jak sama nazwa wskazuje na tej stronie znajduje się wiele informacji na temat początkowej fazy nauki języka holenderskiego jak i również gramatyka tego języka, która nie należy do najprostszych lecz możliwych do nauki. Na stronie możesz uczyć się podstaw języka niderlandzkiego na lekcjach wideo, które zostały stworzone w języku polskim i niderlandzkim co ułatwia uczenie się podstaw i wymowy tego języka.

23

Niderlandzki od podstaw

Witaj na stronie niderlandzkiodpodstaw.pl gdzie znajdziesz książki do nauki języka niderlandzkiego Niderlandzki w praktyce autora Michała Kiliana. Książka Niderlandzki w praktyce Krok 1 Podstawy zwiera podstawy języka niderlandzkiego takie jak alfabet, słówka, naukę cyfr, tworzenie krótkich dialogów w języku niderlandzkim jak i również przygotowane dialogi do pierwszej konwersacji w tym języku, które pomogą Ci w budowie zdań czego nauczysz się w Kroku 2.

22

Dutch learning

Witaj na stronie dutchlearning.eu, gdzie nauczysz się języka niderlandzkiego od podstaw do komunikacji w tym języku. Na stronie znajdują się praktyczne wskazówki jak uczyć się tego języka jak i również potrzebne słownictwo i gramatyka do opanowania tego języka na poziomie komunikatywnym B2, który pozwala na zdanie egzaminu narodowego NT2-1 lub NT2-2. Posiadając taki certyfikat językowy możesz swobodnie porozumiewać się w tym języku w pracy.

Reklama na stronie

Na stronach z, którymi współpracuje firma Zetnets możesz dodać reklamę (zdjęcie) jak i również baner reklamowy promujący swoje usługi firmowe. Na każdej stronie gdzie zobaczysz jedno z tych zdjęć możesz dodać swoją reklamę. 

12
13